PlayStore Link
Logo
ya da
Geri bildirim/Öneriler/Beğeniler/Beğenmemeler
Küresel Sayı Tahtası(son 24 saat)
SıraAdıPuanlarGalibiyetler
1.Jimmy SungJimmy Sung332070275
2.Aryan BhavsarAryan Bhavsar362641203
3.Dhruv GoyalDhruv Goyal220510161
4.Johnathan HenryyJohnathan Henryy208350161
5.Cherish Keshto ManneCherish Keshto Manne373460109
6.Udvitha Keshto ManneUdvitha Keshto Manne32893387
7.Andem Sai Charan ReddyAndem Sai Charan Reddy36679086
8.Swapan NarangSwapan Narang26062573
9.Vanshdeep GroverVanshdeep Grover16249172
10.Hilab TanonHilab Tanon6372657
Öğretici

Mental Royale, zihinsel aritmatik yeteneklerini geliştirmek için bir Çok Oyunculu Matematik Oyunu.

5'e kadar diğer oyuncuya karşı oynayabilir ya da botlarla (etrafta kimse yoksa) matematik egzersizi yapabilirsin.


Katıldığın zaman, oyun yeterince oyuncunun toplanmasını bekleyecek ya da boş koltukları botlarla dolduracaktır. Hızlı bir geri sayımın ardından ilk görevi çözmek zorundasın, örneğin: 5 + 9.

Denklemleri ne kadar hızlı çözersen, o kadar çok puan alır ve o kadar yükseğe tırmanırsın. Zirveye ulaşan oyuncular, herkesi (kendileri dahil) birkaç adım geri itecektir. Su seviyesi yavaşça aşağıdan yükselecek, suya dokunan oyuncular elenecektir.

Ayakta kalan son oyuncu kazanır, bol şanslar ve iyi eğlenceler!