PlayStore Link
Logo
ya da
Geri bildirim/Öneriler/Beğeniler/Beğenmemeler
Küresel Sayı Tahtası(son 24 saat)
SıraAdıPuanlarGalibiyetler
1.Karthik AnandKarthik Anand125383120
2.B4GAMESB4GAMES218812106
3.Muhammad Bilal JahangirMuhammad Bilal Jahangir109629106
4.Awsome ManAwsome Man22586277
5.LNNN IILNNN II12836263
6.Udvitha Keshto ManneUdvitha Keshto Manne22143256
7.Hin TrnHin Trn21866754
8.Cherish Keshto ManneCherish Keshto Manne21068053
9.Anjali AnjuAnjali Anju4681537
10.Jiao JiaoJiao Jiao3399727
Öğretici

Mental Royale, zihinsel aritmatik yeteneklerini geliştirmek için bir Çok Oyunculu Matematik Oyunu.

5'e kadar diğer oyuncuya karşı oynayabilir ya da botlarla (etrafta kimse yoksa) matematik egzersizi yapabilirsin.


Katıldığın zaman, oyun yeterince oyuncunun toplanmasını bekleyecek ya da boş koltukları botlarla dolduracaktır. Hızlı bir geri sayımın ardından ilk görevi çözmek zorundasın, örneğin: 5 + 9.

Denklemleri ne kadar hızlı çözersen, o kadar çok puan alır ve o kadar yükseğe tırmanırsın. Zirveye ulaşan oyuncular, herkesi (kendileri dahil) birkaç adım geri itecektir. Su seviyesi yavaşça aşağıdan yükselecek, suya dokunan oyuncular elenecektir.

Ayakta kalan son oyuncu kazanır, bol şanslar ve iyi eğlenceler!